czwartek, 18 października 2012

They tell you to be yourself.. then they judge you..


“It takes courage to grow up and become who you really are”
- E.E.Cummings -

Trzeba umieć oddzielać krytykę, która ma podstawy, od tej, która jest ruchem stada..

Umiejętność decydowania jak chcesz żyć.. i umiejętność decydowania jak chcesz być traktowany.. to dwie rzeczy, które dają więcej władzy i wolności niż jakiekolwiek inne dobra..

Hermann Hesse powiedział kiedyś
„Przyjemność sprawia mi coraz lepsze rozeznawanie się w samym sobie.. wzrastające zaufanie do własnych moich snów, marzeń, myśli i przeczuć oraz rosnąca świadomość siły, jaką w sobie noszę..”
Chcę budzić się i zasypiać z tymi słowami w mej głowie.. :)
gdyż odkryłam, iż dają mi one siłę by cieszyć się sobą.. i życiem.. nawet w takie dni kiedy wszyscy inni dookoła zdają się temu przeciwdziałać..

poniedziałek, 15 października 2012

No risk.. No life.. ;)


Feel free to do whatever you want to do..
Do everything that makes you happy..
Push the limits..
 Always say "Yes" if you feel that it is the right thing to do right now..
 This can be the way to your dreams…

A zatem - zgodnie z istnieniem tej złośliwej zasady, że im więcej się ma pracy i obowiązków tym ciekawsze pomysły inspiracja do ucha szepcze.. ;) nie mogłam się powstrzymać przed ‘ulepieniem’ takiego oto cudeńka.. :)))

Ryzykując niewykonanymi na czas pracami innego rodzaju niż te twórcze czy niedospanymi nocami osiągnęłam swój cel.. iii jest mi cudownie.. :D
Oto moje eldaniowe - shabby schic’owe pudełko na chusteczki..

Spod zielonkawej farby pozostawiłam prześwitujące gdzieniegdzie słodkie w swej naturalności słoje drewna.. Całość zdobią przeurocze malowane słoneczniki.. :)

eehh.. Jakże idealną i wymarzoną opcją jest za pomocą takiego decoupage’owego gadżeciku przenosić moją radość - z powoływania go do życia na radość czyjąś później - z jego posiadania… :D
Cudeńko to jest obecnie jeszcze do nabycia - wystarczy napisać - eldanii.decoupage@gmail.com bądź odwiedzić stronke Eldanii na Facebooku.. :) http://www.facebook.com//#!/EldaniiDecoupage