czwartek, 1 sierpnia 2013

Międzynarodowy Dzień Przyjaźni..


„Najlepszym przyjacielem jest ten,kto nie pytając o powód smutku,
potrafi sprawić, że znów wraca radość.”

Pomyślmy dziś o tych wyjątkowych ludziach – których mamy szczęście zwać przyjaciółmi :) Każdego dnia jest najwyższy czas by ich docenić – lecz dziś koniecznie znajdźmy dla nich chwilę. I cóż, że jest środek tygodnia i pracy nawał. Zadzwońmy chociaż.. Prześlijmy sympatycznego e-maila.. Cokolwiek.. by dać znać, że nam jednak zależy :) A ja w tym szczególnym dniu i nie tylko :) pragnę pozdrowić wszystkich regularnych zwiedzających, których poniekąd można przecież zakwalifikować do grona przyjaciół.. rękodzieła, tudzież decoupage’u, (względnie) moich konkretnie maleństw. Bądźcie pozdrowieni zatem :) eldaniowe ślę buziaki.

P.S. Zainteresowani wzięciem udziału w konkursowej zabawie ‘Nieśmiała kamera Dove’? Fajna sprawa. Ja się zgłosiłam TUTAJ


poniedziałek, 29 lipca 2013

Wakacyjne candy Eldanii..


"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu."
- Grzegorz Turniak -

Tak więc dzisiaj czas na ogłoszenie wyników naszej zabawy. :) Wszystkim dziękuję serdecznie za udział.

Szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się aż dużego zainteresowania. Trochę to jednak schodzi z tym całym podliczaniem głosów, sprawdzaniem warunków spełnienia przez loteriowiczów itd.. itp.. Aaale udało mi się szczęśliwie w stosunkowo niedługim czasie z tym uporać zatem ogłaszam dziś ostatecznie.
Cieszy fakt między innymi dlatego, że statystycznie udział w konkursach biorą przede wszystkim osoby, które wierzą w siebie, takie które raczej siebie lubią, są generalnie pozytywne i zadowolone z życia. A takich pozytywnych ludzi oby więcej dookoła nas.. bo w życiu bywa różnie i zupełnie nie ma potrzeby, aby jeszcze dodatkowo sobie utrudniać. Niektórzy co prawda coś tam kombinowali z zasadami – niekoniecznie stosując się do reguł. Wolę wierzyć jednak, że były to kwestie ‘roztrzepania’ a nie działania z premedytacją ;)
iii poszły w ruch losy z nazwiskami tudzież nick’ami naszych konkursowych facebook’owiczów i bloggerów..
Wakacyjna paczuszka Eldanii ruszy w drogę do .....
Gratuluje! :)))
Proszę Cię o kontakt i dane do wysyłki.
Pozostali, mili moi, nie traćcie nadziei, gdyż okazji tej podobnym w świecie całe mnóstwo, a i w przyszłości jeszcze i ja ogłaszać takie fajne losowania również będę, więc już dzisiaj czujcie się zaproszeni.
P.S. Ja osobiście np. w ciągu ostatnich kilku miesięcy próbowałam swych sił w konkursach różnych jakichś pewnie z pięćdziesięciu a trafiły mi się 2 wygrane. To dużo czy mało? Nie wiem, nie oceniam – tak wolę. Cieszę się i doceniam, że się w ogóle miło zdarzyło (bo to strasznie miłe gdy uśmiecha się los) ale tylko dzięki temu, że próbowałam.
Pozdrawiam Was pozytywki :)