czwartek, 23 maja 2013

Female...


„Kiedy między białym mrozem a zieloną nadzieją postawić człowieka,
to zawsze pójdzie tam gdzie jeszcze go nie było...”

Muszę się z wami podzielić dzisiaj radością, która sprawił mi ostatnimi czasy pewien fakt.
Otóż otrzymałam kilka dni temu miły e-mail z redakcji internetowego magazynu dla kobiet female.pl z zapytaniem czy nie zechciałabym podjąć współpracy.
W efekcie tekst przeze mnie napisany wraz ze zdjęciami kilku moich eldaniowych dzieciątek znalazł się wśród artykułów z działu Dom i Wnętrza. :)
Zapraszam do poczytania sobie..
Bardzo fajny magazyn dla kobiet, ciekawe artykuły, szeroka tematyka, super konkursy, przemili ludzie..
I jak tu się nie cieszyć z takiego pięknego wyróżnienia.
Redakcji Female dziękuję serdecznie za zwrócenie uwagi na moją działalność i miłe słowa. :)


poniedziałek, 20 maja 2013

Happy hippie..


„Znajdź pracę, którą lubisz, a do końca życia nie będziesz musiał pracować.."
- Konfucjusz -

Co fakt to fakt.. :)
Są takie dni kiedy stwierdzam, że lubię swoją pracę, kiedy zdarza się szczęśliwy dzień.. i wtedy wcale nie czuję się jak w pracy.. wtedy jest jak w domu.. jest miło.. jest fajnie.. energia się podnosi.. aż się pracować chce.. To tyle jeśli chodzi o moje sprawy biurowe..
A mojego decoupage nigdy nie nazwałabym pracą.. właśnie dlatego, że za bardzo lubię to robić.. :) Nawet gdyby kiedyś stało się źródłem utrzymania to w dalszym ciągu byłoby hobby.. pasją.. I chyba w tym właśnie cała tajemnica sukcesu tkwi.. Lubować się w swych działaniach..
Dziś przedstawiam Wam uroczy zestaw podkładek – nasze kuchenne stoły, domowe bary czy salonowe ławy ozdobić pięknie mogące.. :)

Gdzieś przypadkiem w sieci znalezione motywy owe natchnęły mnie do zdziałania niniejszych podkładeczek podkubkowych.. :)
Wyczuwam, że jest wśród Was ktoś, komu idealnie pasowałyby do wystroju wnętrz.. ;) Niechże nie powstrzymuje się od wyrażenia swej chęci takowych posiadania.. Podzielę się.. :)