czwartek, 14 marca 2013

Wiosenną inicjatywę czas zacząć..


"Jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał.."
- Zig Ziglar -

Tak sobie ostatnio pomyślałam, że skrobię sobie tutaj te swoje decoupage’e w domowym zaciszu.. i, kurcze,  trochę tak czasami samotnie – samemu..
Zdarzało mi się już nie raz udzielać lekcji, jak na razie właściwie wyłącznie indywidualnych, i stwierdzam, że fajna to sprawa jest.. Kiedyś chyba fajnie byłoby też spróbować z grupką.. :)

Stwierdziłam zatem, że może teraz napiszę, zachęcę do udziału..
bo może sami już o tym myśleliście.. a może znacie kogoś kto byłby zainteresowany..
No ok.. można sobie u mnie zamówić coś fajnego – ale czy nie jeszcze fajniej byłoby zrobić to sobie samemu..? i przy okazji nauczyć się czegoś nowego, pożytecznego.. a i mieć kiedyś możliwość spełniania swoich ‘zachcianek’ poprzez produkowanie ich sobie potem samemu..
Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz.. ;)

Myślę, że każdy powinien mieć jakieś inspirujące hobby, które pozwoli oderwać się czasem od trudów życia codziennego.. Poza tym wierzę, że wielu mogłoby przypaść do gustu decoupage’owanie..
Chętnie płacimy złotówki za korepetycje z matematyki, chemii, języków obcych itp.. Często robimy to całymi tygodniami, miesiącami, latami.. Żeby inwestować w siebie, w swoją przyszłość, mieć  kiedyś coś z tego..
A nasz decoupage..?  Nie potrzebujesz aż tak szerokiego kształcenia się.. możesz sama sobie potem wytwarzać wszelkie prezenty.. nie płacisz innym za produkowanie czego Ci trzeba – produkujesz to sobie sama.. mniejszym kosztem możesz zamienić swój dom w piękne wnętrza, jakie znamy ze zdjęć w internecie i filmów w tv.. :)

Już trójka moich uczniów robi decoupage’ową karierę - zasilając swój domowy budżet.. i oczywiście radując bliskich oryginalnymi prezentami.. Marzyli sobie.. skorzystali.. i cieszą się teraz plonami..
Można by powiedzieć - no wszystko fajnie, ale czy nie jestem może zazdrosna - o innych..? czy nie obawiam się, że przez to ja będę miała mniej, że z premedytacją sama sobie ujmuję..?
Otóż nie, moi drodzy.. :)
Od dzielenia się z innymi ludźmi (czymkolwiek) nam nie ubywa.. a wręcz przeciwnie.. Tak zostałam wychowana.. i tak sama uważam.. :)
 
Tak czy inaczej wszystkich serdecznie do siebie zapraszam.. Czy to do zamawiania czy na warsztaty czy nawet na zwykłe ludzkie pogaduchy.. :)

P.S. Pytania nie kosztują i do niczego nie zobowiązują.. Chętnie odpowiem na wszystkie.. Także nie bójcie się ich zadawać.. :) 

poniedziałek, 11 marca 2013

Wiosna już tuż..


"Remeber me with flowers in my hair and laughter in my lungs"..


Nie popełnię tutaj chyba nadinterpretacji stwierdzając, iż wszyscy mamy już dość zimowych szarości, mokrości itp..
Szaleńczo pragniemy już wiosny.. słoneczka.. ciepełka.. radosnego świergotania za oknem.. napływającej nowej, świeżutkiej energii..
Bo kiedy jest już wiosna to nawet deszcz za oknem nastraja optymistycznie.. ;)

I właśnie w duchu tych tęsknot powstała ta radosna, wiosenna herbaciarka..


Secret Garden – słodki powiew ukwieconych łąk, radość, pocieszenie..


Aaa że i mam dzisiaj urodziiinkiii - i to nie byle jakie bo okrągłe.. 30-ste :) -
tooo 
chciałabym ją w prezencie przekazać jakiejś drugiej tęskniącej za letnimi miesiącami duszyczce.. :D 
w konkursie..

Jejku jejku jak ja lubię konkursy.. :)))

hhmmm.. Nooo to chyba wypadałoby ustalić jakieś zasady.. ;)

Działania są proste.. 
Choć - ponieważ to już kolejny konkurs u mnie - zmodyfikujemy tym razem nieco standardowe zasady.. żeby nie było nudno.. :)

do polubienia Eldanii Decoupage.. jeśli ktoś już lubi to ma łatwiej.. ;)
aaa następnie do polubienia i udostępnienia na swojej tablicy (i tu ważne - żeby to było między godziną 16.00 a 23.00)  postu dotyczącego niniejszego konkursu – zachęcającego do wzięcia udziału w zabawie..
Macie na to, kochani, caluuuutki tydzień - także każdy, kto chce się z nami pobawić i coś takiego fajnego wygrać ma duuużo czasu.. 

Dodam jeszcze, iż każde kolejne udostępnienie równa się dodatkowemu losowi z waszym nazwiskiem – wrzuconemu do komory maszyny losującej.. :) Istnieje zatem taka fajna możliwość zwiększania swoich szans na wygraną.. 
A wygraną możecie sobie zatrzymać bądź podarować komuś wyjątkowemu w prezencie - to już od Was samych zależy..

Wielkie losowanie i rozwiązanie konkursu nastąpi 18 marca o godzinie 20.00.. 

ZAPRASZAM wszystkich serdecznie !