środa, 24 września 2014

Tu i teraz...


 „Życie w przeszłości jest tylko wspomnieniem.
Życie w przyszłości jest tylko oczekiwaniem.
Prawdziwe życie jest tu i teraz...”
- Budda -

Prawdziwe życie jest tu i teraz - prawdziwa radość istnienia, sukcesu satysfakcja, tworzenie świata, który nas otacza, uśmiech osoby, którą spotkało coś miłego... Tu i teraz jesteśmy.
Potrzeba rozpieścić się czasem, wynagrodzić za trudy codzienności, obdarować czymś pięknym, na coś wyjątkowego pozwolić.
A jakie są wasze sposoby? Popołudnie w spa, wczasy pod palmami, wieczór z ulubioną książką, nowe szpilki, wycieczka do pobliskiej cukierni, a może jakieś rękodzieło? :)
 
 
Eldaniowa już stała klientka, Martyna, pamiętała o mnie po raz kolejny i zgłosiła się z nowym pomysłem na jedyny taki okaz decoupage'ątka. 


I tym razem pojawiła się z konretnym bardzo zamówieniem bo w postaci zdjęcia oraz dokładnego opisu - co i jak ma wyglądać. 


A chodzi o toaletkę z lusterkiem i szufladką Black&White z elementami 3D.

 
Bardzo często zdarza się, że ludzie zgłaszają się do rękodzielnika po jakąś rzecz, czasem podają ogólną stylistykę czy kolory, które preferują, ale najczęściej chyba spotykamy się z zamówieniem 'wolnej ręki', gdzie można stworzyć właściwie co nam wena na pędzel przyniesie. I klient jest zadowolony :)


Zatem, w pewnym sensie, w tym przypadku było to dla mnie ciekawe wyzwanie - z uwagi na taki konkret oczekiwań, które należało postarać się spełnić.

 
Jak myślicie, spodobała się? :)