poniedziałek, 29 lipca 2013

Wakacyjne candy Eldanii..


"Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu."
- Grzegorz Turniak -

Tak więc dzisiaj czas na ogłoszenie wyników naszej zabawy. :) Wszystkim dziękuję serdecznie za udział.

Szczerze powiedziawszy nie spodziewałam się aż dużego zainteresowania. Trochę to jednak schodzi z tym całym podliczaniem głosów, sprawdzaniem warunków spełnienia przez loteriowiczów itd.. itp.. Aaale udało mi się szczęśliwie w stosunkowo niedługim czasie z tym uporać zatem ogłaszam dziś ostatecznie.
Cieszy fakt między innymi dlatego, że statystycznie udział w konkursach biorą przede wszystkim osoby, które wierzą w siebie, takie które raczej siebie lubią, są generalnie pozytywne i zadowolone z życia. A takich pozytywnych ludzi oby więcej dookoła nas.. bo w życiu bywa różnie i zupełnie nie ma potrzeby, aby jeszcze dodatkowo sobie utrudniać. Niektórzy co prawda coś tam kombinowali z zasadami – niekoniecznie stosując się do reguł. Wolę wierzyć jednak, że były to kwestie ‘roztrzepania’ a nie działania z premedytacją ;)
iii poszły w ruch losy z nazwiskami tudzież nick’ami naszych konkursowych facebook’owiczów i bloggerów..
Wakacyjna paczuszka Eldanii ruszy w drogę do .....
Gratuluje! :)))
Proszę Cię o kontakt i dane do wysyłki.
Pozostali, mili moi, nie traćcie nadziei, gdyż okazji tej podobnym w świecie całe mnóstwo, a i w przyszłości jeszcze i ja ogłaszać takie fajne losowania również będę, więc już dzisiaj czujcie się zaproszeni.
P.S. Ja osobiście np. w ciągu ostatnich kilku miesięcy próbowałam swych sił w konkursach różnych jakichś pewnie z pięćdziesięciu a trafiły mi się 2 wygrane. To dużo czy mało? Nie wiem, nie oceniam – tak wolę. Cieszę się i doceniam, że się w ogóle miło zdarzyło (bo to strasznie miłe gdy uśmiecha się los) ale tylko dzięki temu, że próbowałam.
Pozdrawiam Was pozytywki :)