poniedziałek, 14 stycznia 2013

The best way to predict the future is to create it…


"Wspominamy tylko to co nigdy się nie wydarzyło"…
 - Carlos Ruiz Zafon -

Czy mieliście kiedyś przeczucie dotyczące waszej przyszłości lub jakiegoś życiowego obszaru.. ?
Później, kiedy już prawie o tym zapomniałeś i zająłeś się czym innym, nagle spotkałeś kogoś, przeczytałeś coś lub znalazłeś się gdzieś i nadarzyła się sposobność zrealizowania tego, co przewidziałeś.. A potem dziwiłeś się, jak to możliwe..
Kiedy takie “zbiegi okoliczności" zdarzają się coraz częściej, przestajemy traktować je jak przypadek.. Odbieramy je jako przeznaczenie.. powstaje odczucie jakby naszym życiem rządziła jakaś niewytłumaczalna siła..
Takie doświadczenia indukują aurę tajemnicy i podniecenia, która pomnaża naszą energię życiową.Te doświadczenia najbardziej utrwalają się w naszej pamięci..
Z każdym dniem coraz więcej osób przekonuje się, że ta tajemnicza tendencja istnieje.. działa.. niepostrzeżenie przewija się przez nasze życie.. każdego dnia..
Doświadczamy dziwnych zbiegów okoliczności i choć jeszcze nie rozumiemy ich w pełni, wiemy, że istnieją naprawdę.. Jak to się działo zupełnie naturalnie w dzieciństwie - może i teraz wyczuwamy istnienie drugiej, nie odkrytej jeszcze strony życia.. czegoś, co się dzieje - 'za kulisami sceny'.

I wiecie co..? 

Mamy wtedy rację.. :) 
Bo ona naprawdę istnieje...