piątek, 10 lipca 2015

Moda na balkony...

„Wolnym jest człowiek, który jest w stanie nadal patrzeć na drugiego tak, 
jak gdyby jego obraz nie był niczym innym jak samą perfekcją. 
Coś, co jest w nas, przyciągnęło tę drugą osobę. 
Nasze pola energetyczne szukały się i odnalazły, 
dla potrzeb procesu uzdrowienia, rozwiązania czy rozwoju.”Myślę, że chyba już czas, więc dzisiaj chciałabym Wam troszkę poopowiadać, o tym jak to po części wygląda moje 'nowe' życie. Życie po życiu ;) czyli po przeprowadzce do wielkiego miasta. W końcu nie tylko decoupage'm człowiek żyje :) 
Myślę, że nie jest wielką tajemnicą, iż mój mąż, artysta, i jego praca/pasja dominują w naszym życiu. Ale, z drugiej strony, nie ma dnia żebyśmy się nudzili, poznajemy na co dzień mnóstwo ciekawych i fantastycznych ludzi, którzy goszcząc w naszym domku wnoszą doń wiele radości. I to właśnie zainspirowało nas do podjęcia działań w celu stworzenia projektu społecznościowego, o którym jest ten wpis.

Mowa tutaj o Balkonie Arcadiusa - Arcadius Balcony, który jest taką ciekawą mieszanką foto/audio/video mówiącą o ludziach, którzy tworzą otaczające nas społeczeństwo. O tych , którzy tak jak my chcą czerpać z życia jak najwięcej, żyć z pasją, mieć otwarte głowy i serca. Niezależnie od tego kim się jest, każdy ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Dlatego na Balkonie pojawiają się zarówno ci bardziej jak i tacy mniej znani. 
Zapraszamy Was serdecznie do śledzenia naszego projektu. Dzięki Wam nabiera prawdziwej wartości!Naszym pierwszym gościem został, słynny w całej Warszawie i połowie Polski ;) Wesoły Kierowca
Znany z życzliwości i mega pozytywnej energii, jaką obdarza swoich pasażerów. Kolekcjoner magnesów na lodówkę, meloman, historyk z zamiłowania, miłośnik makowca.Odcinek drugi to Monika Butryn, wizażystka i specjalistka od wizerunku z Lubina. Kobieta odważna i romantyczna, chodząca klasa, szyk i elokwencja z nutą retro. Dzięki swemu uporowi w dążeniu do celu i pracowitości, na przekór wszystkim, osiąga sukcesy i nigdy się nie poddaje :)W odcinku trzecim zagościł u nas Yossarian Malewski, kompozytor, multiinstrumentalista, specjalista od PR, filmowiec, buddysta... Każdy, kto Go poznał, przyzna, że jest on człowiekiem nietuzinkowym. Uwielbia 'budzić' ludzi do życia i wywoływać uśmiech, szczególnie wśród nieznajomych na ulicy ;)Ewa Shaba Szabatin to gość odcinka czwartego Balkonu Arcadiusa. Utytułowana tancerka, projektantka mody odnosząca coraz większe sukcesy tak w kraju jak i za granicą. Uparta, pracowita, pozytywna 'wariatka', dla której pasja jest motorem nadającym życiu turbo rozpęd.Któż zgadnie kto nas odwiedził na Balkonie i został bohaterem piątego odcinka? Paulina Smaszcz-Kurzajewska, matka, żona, kochanka :) oddana przyjaciółka. Kobieta sukcesu - wulkan pomysłów i możliwości. Jak mówi o sobie - omnipotencja. Gość odcinka szóstego to czarujący gentalman - Sławek Uniatowski, wokalista, kompozytor, multiinstrumentalista, który od czasów Idola przeszedł fantastyczną metamorfozę i teraz przyjemnie łechcze (podobno nie tylko damskie) uszy i oczy ;) Swój kamień losu drąży nie siłą lecz nieustannością w dążeniu do realizacji marzeń.Double Trouble czyli pierwszy polski stały duet malarski :) Ona i On - Ola Klejc i Łukasz Stokowski. Bombowa mieszanka wybuchowa, kolorowe ptaki pełne kosmicznej energii, artyści pełną gębą i w każdej dziedzinie.

A któż by nie znał Pana Ryszarda, prawdziwego gentalmana, wzoru szarmancji i stylu. Mężczyzna z głosem, którego można słuchać w nieskończoność, choćby czytał książkę telefoniczną ;) Kiedyś kręcił kulkami z Lotto a teraz kręci światem w 'Świat się Kręci'. Unikatowy egzemplarz o złotym sercu i niespotykanej wrażliwości.Podobno w zbiegi okoliczności w życiu nie należy wierzyć, tak więc gościa odcinka dziewiątego na pewno zesłały nam gwiazdy :) Piotr Jor Grabowski, roztaczający niezwykłą aurę, szczery, pozytywny. Pełen spokoju i twórczej magii nauczyciel duchowości seksu, terapeuta, kompozytor, artysta kulinarny, model...

No i odcinek najnowszy, dziesiąty - niesamowity, wręcz magiczny gość - Patrycja Pati Sokół, autorka tekstów, wokalistka, dobra wróżka. Nie da się powiedzieć o Niej inaczej jak Słoneczko na dwóch nogach. Mówiąc słodko szepcze, a jej oczy świecą nieopisanym blaskiem. Jedyna w swoim rodzaju kobieta... z krainy czarów :)Odcinki pojawiają się średnio raz w tygodniu. Przed nami jeszcze sporo takich doświadczeń, mnóstwo pracy, setki zdjęć i nagrań oraz wielu ludzi naprawdę wartych zapamiętania. Mam nadzieję, że wyruszycie w tę podróż razem z nami i naszymi gośćmi :)

Wierzę, że wielu z Was już jest takimi właśnie pięknymi duszami. Z pewnością też spotykacie w swoim życiu takich fantastycznych ludzi. Życzymy Wam, aby było ich z każdym dniem coraz więcej.
A jeśli wpadniecie na pomysł kogo jeszcze moglibyśmy zaprosić na nasz Balkon, macie własne typy, może kogoś z najbliższego otoczenia. Piszcie, dajcie znać, włączcie się do akcji. Pamiętajcie, że piękno rodzi się w oczach patrzącego. Tak samo jest z dobrem, jeśli chcemy je widzieć dookoła zaczynamy od siebie :) Pozdrawiamy Was serdecznie.