poniedziałek, 25 marca 2013

Błędniczek internetowy..


„Piękno należy wspierać, bo tworzą je nieliczni, a potrzebuje wielu.. „
- J.W. Goethe -

Powiem Wam, że ostatnimi czasy sporo czasu spędziłam błądząc po sieci w poszukiwaniu właściwie nie wiadomo czego.. ;) odwiedzając stronę za stroną.. blog za blogiem.. podziwiając rękodzieła różne przede wszystkim.. pozwalając sobie wielokrotnie na miłe komentarze, ahy i podziwy..
ah ah.. jakież cuda ludzie tworzą.. :)))

Jednym z wniosków jakie dzięki temu doświadczeniu wysnułam jest takie, że ja chyba jednak jeszcze jestem typem artysty poszukującego (natchnień, bodźców) no aaalbo po prostu kobietą.. ;)
Ale wydaje mi się, że jako że skoro z różnych stron te fale weny do mnie docierają i tak wiele różnych rzeczy inspiruje toteż i różne efekty tej pracy mojej potem są.. A i miewam takie dni ‘małego dziecka’, że jest milion pomysłów i energii i wszystkiego chciałoby się naraz spróbować, tak wiele doświadczyć, odczuć.. a czasu tak na to nie wiele.. i rączki dwie tylko.. :)

Łapię się czasem na stanach, w których w mojej głowie pomysłów jest tyle, że nastarczyłoby do obdarowania mieszkańców średniej wielkości kraju.. ;) I z czymś takim, drodzy moi, jak tu żyć..? ;) hehe

Na zakończenie dzisiejszych ‘wypocin’ mych ;) chciałaby z tego miejsca podziękować wszystkim, których w tych moich wojażach sieciowych odwiedziłam – za pełną garść pięknych obrazów i cały wór inspiracji.. 

Pozdrawiam Was serdecznie i oby tak dalej, moi drodzy.. :)))