czwartek, 21 marca 2013

Roboty decoupage’owe..


"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym..
Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś.."
- Milton Erickson -

Muszę się Wam pochwalić, że dostałam ostatnio kilka propozycji poprowadzenia w naszym mieście mini warsztatów decoupage’owych dla grup żądnych kreatywności wspaniałych kobiet.. :)
To wspaniałe, że tak rośnie decoupage’owa świadomość w naszym mieście.. no i w ogóle, że powstają inicjatywy organizowania się w celach rozrywkowo-rozwojowych i chęć wspólnego spędzania czasu wolnego w tak sympatyczny sposób..
Jedne z takich spotkań są inicjatywą naszej drogiej wszechartystki – Madziuli ww.facebook.com/premiere.visage – z potrzeby świętowania Dnia Wiosny.. :)


Zainteresowanie mamy :) i już dzisiaj wieczorkiem właśnie szaleć będziemy u Premierki w salonie z wiosenną biżuterią i kolorowymi pazurkami.. :)))
I niewykluczone, że przedsięwzięcie to będziemy powtarzać..
Wówczas spodziewajcie się na facebooczku ogłoszeń parafialnych w tym temacie.. I być może również i my spotkamy się na kawie u Magdy.. :)

A tym czasem poproszę o wasze komentarze na temat tego – co, waszym zdaniem, byłoby fajnie sobie własnoręcznie wykonać jeśli chodzi o decoupage.. ? Może nam to podpowiedzieć jakiś fajny pomysł na kolejne popołudnie w naszym mieście..

P.S. Postaram się niebawem zamieścić fotorelację z wyżej wspomnianego wydarzenia, abyście mogli na własne oczy zobaczyć jak fajnie można sobie zorganizować w naszym Płock’owie popołudnie.. :)))